Nový chladič alebo ostať u wraith stealth

čaute chcel by som sa spýtať či mam ostať u wraith stealth alebo kúpiť nejaký nový chladič.Aký by ste mi doporučili ?Max Cena za chladič-75euro uvítal by som full čiernu farbu nech to ladí k pc nechcem nič farebne.PC Specs.Silentum Regnum RG4 Pure BlackAMD RYZEN 5 2600 3.4GHzGAINWARD GeForce RTX 2060 6G Ghost OCHyperX 16 GB KIT DDR4 3200 MHz500GB HDD-500GB SSD Crucial MX500Corsair CX450MMSI B450 TOMAHAWKAMD Wraith Stealth CoolerWindows 10 Home 64bit.Díky za odpovede

Odpovědi na otázku

ked sa nevies rozhodnut, tak odporucam najprv vyskusat ten box a ak bude na tvoj vkus moc hlucny, dokupis iny. Napr ninja5 alebo noctua teraz vydala cierne verzie svojich oblubenyhc modelov..

Ten chladič používam už par mesiacov je aj tichý len by som chcel niečo kde by som mal pri hraní max 60-65-70°C Teraz nehrávam žiadne náročne hry tak tam mam dobre teploty ale keby že by som si chcel zahrať niečo silnejšie tak by som 70-75+- možno mal také teploty neviem len odhadujem.Tak sa pýtam či mam zostať na tomto wraith stealth chladiči či zobrať niečo lepšie.Viem že sú to dobre teploty ale napr. cez leto by som ich mal väčšie (možno)

daj si prime95 a najprv odskusaj ake mas teploty. Staci 10 minut, potom to uz stupa len mierne.. Ak sa ti tie teploty nepacia, tak ninja5, alebo, Be quiet! DARK ROCK 4, alebo noctua hocico 12-14cm

Prime95 10min teploty som kukal cez HWmonitor 73-74°CTakže mam zostaň u wraith stealth alebo kúpiť lepší ? (Be quiet! DARK ROCK 4 by som zobral len neviem či mi bude zakriviť slot na ram)

to je na tebe, ked v prime95 mas 74 tak "normalne" cez 70 nepojdes a to je cielova hodnota co pises v zadani. Ja osobne mam hranicu na 60°C. A dark rock je snad najmensi z tych co som ti napisal :)

Takže mi nebude zakrývať ram slot ?Jedine čo viem tak pri hrach ten chladič mal cez 55-65°C a to sú veľmi dobre a je tichí ešte by som sa chcel spýtať vedel by si nejaký dobrý vodní chladič odporučiť do tej ceny ? ak nie tak neva zobral by som ten dark rock

neviem ake vysoke su tie ramy ale mas ich 2, takze urcite ti to tam zapasuje. V bequiet niesu dementi, ze nepocitali s ramami. Pri najhorsom ak budes chciet dokupit, dokupis nejake nizke. AIO chladice nemam rad, to radsej investuj do NH-D15, lebo za 90€ lepsi AIO ako ta noctua nekupis.

:) len si dobre over, ci sa ti zmesti do bedne, lebo je kuwa velky.

Tak radšej zoberme ten dark rock normálnu verziu bez pro Tento dotaz berte ako vyriešení.

R5 2600? Proč? Jenom kvůli ceně?

čo Proč ? ryzen 5 2600 už som dávno kúpil