» Poradna » Notebooky

Nový Asus, nejde nainstalovat Windows

Zdravím, potrebujem poradiť, kupil som asus a nedá sa nainstalovat windows. po instalaci a prvom resete nabehne len WINDOWS SA STARTUJE.

Odpovědi na otázku

Kupuj PC s nainštalovaným systémom, ak si grambľavý neschopák. Ak nemajú, tak kúp mašinu s nainštalovanm Windows v Tuzexe, za valuty.

Zkusil bych provést instalaci znovu a úplně od začátku. Jaký je to model Asusu a o kterou verzi Windows jde?

Tohle je klasika...koupí noťas bez Win, ale orginál Win už ne, co?Nerad bych se Tě dotknul, ale tohle je typický případ instalace neoriginálních Win.Řeší se to tak, že musíš opravit zavaděč Win z příkazové řádky.Pohledej na google "oprava zavaděče windows"