Novo poskladany pc ... zamrza

Ahojte ... mam novo poskladany pc : i7 9700k, chladic dark pro 4, 16gb ram 2x 8gb , 1070 ti ... maticna doska gigabyte z390 gamme x , a zdroj seasonic focus gold 650w ... zapnem pc a po par sekundach sa zrestartne ... potom nabehne .. v biose nastavim boot usb kde mam os ... zacne nacitavat usb a pc zamrzne a chladic cpu prestane tocit ... viete co s tym?

Odpovědi na otázku

Teploty cpu jsou ok? Co tak zkusit jen jeden ram modul? Znovu usadit cpu? Vyzkouset stabilitu bez grafiky a disku?Existuje hromada moznosti, ale bez kristalove koule ti nikdo neporadi.

Nemohol by si mi poslat msngr? Aby som ti poslal fotky

ak nieco neznasam tak to su tie dnesne novotvary ked su ludia lenivy napisat cele slovo a myslia aki su cool... ked uz to pises sem posli to sem na forum aby sme to riesili vsetcia...

Cpu: intel i7 9700k , mb: gigabyte z390 gaming x, cpu cooler : bequiet! Dark rock pro 4 (vyska 163mm) gpu: gigabyte GeForce® GTX 1070 Ti WINDFORCE 8G, ram: kingston hyperx predator cl15 3200mhz 2x 8gb, ssd m2: adata xpg gammix s11 pro 512gb, ssd sata: apacer panther as340 960gb, zdroj: Seasonic focus plus gold 650w, case: NZXT 500i, ... a zo stareho pc 2x hdd 7200ot wd black 1tb+512gb a dvd rw mechanika

Bez dvd rw mechaniky ...

https://imgup.cz/

Skládal to kdo? Jsou zapojené všechny napájecí kabely do desky a grafiky?Máte desku Z390 GAMING X, ne gamme (nepíšete revizi). Podle výrobce desky podporuje ten procesor až bios F7, máte ho tam?https://www.gigabyte.com/Motherboard/Z390-GAMING-X...

Je to z390 gaming x rev 1... vyskusal som vybrat ci vymenit ramky, vybral som gpu ci m2 ... vybral a znova dal spat cpu... mb ma podporovat 8 a 9 generaciu cpu... je to tato maticna doska: https://www.alza.sk/gigabyte-z390-gaming-x-d5...

Skladal som to ja ... je tam vsetko zapojene ... 2x4pin cpu , 24 pin... atd ... vsetko je zapijene... podla biosu pise , ze posledny update bol 12/4/2018

Tak to podporuje pouze verziCore i7-9700K verzi P0ak mate verzi R0 je nutny upgrade bios,(Support of future 9th Generation Intel® Core™ processors)zamrza to biose ??teploty ?

Tvůj CPU je v na webu podporovaných procesorů ve dvou variantách -> tohle uvidíš na listu support CPU. https://www.gigabyte.com/Motherboard/Z390-GAMING-X... *Záložka "Steppnig"1. CPU i7-9700K -> s označením na listu P0 - stačila by základní verze Biosu F42. CPU i7-9700K -> s označením na listu R0 - pak by bylo nutné update Biosu na F7 *Oba CPU (P0 /R0) jsou stejné frekvence, TDP atd.. Jsem z toho jelen.. Zde jsem něco našel na netu - přeloženo do češtiny: ádro i9-9900K a jádro i9-9900KF , která v současné době nesou ID P0 krokové, bude přechod na novou R0 krokování. Neohlášené modely, jako jsou Core i9-9900 a Core i9-9900T , budou dodávány s krokem R0. Překvapivě zde není žádná zmínka o jádru i9-9900F , které jsme nedávno odkryli z úniku SiSoftware Sandra.Je to trochu nepořádek, pokud jde o rodinu Core i7. Zatímco jádro i7-9700K i Core i7-9700KF jsou vybaveny krokem P0, pouze první z nich přechází na krok R0. Pokud jde o nevydané modely jako Core i7-9700F, Core i7-9700 a Core i7-9700T, budou všechny sportovat R0 krokování.Pokud jde o části Core i5, jádro i5-9600K a Core i5-9600KF se přesunou na krok R0. Core i5-9400 a Core i5-9400F s krokem U0 budou také následovat. Konečně se očekává, že Core i5-9400T skáčí R0, aby vystoupil z krabice.Prozatím je nejasné, jaký je rozdíl mezi stepmi P0 a R0, protože společnost Intel nemá politiku komentovat nevydané produkty. Na první pohled se zdá, že nové procesory s krokem R0 nenesou žádné znatelné změny. Stále mají stejné rychlosti základních hodin, stejné množství mezipaměti a jsou vyráběny v rámci 14nm uzlu procesu. Intel má ve zvyku vydávat dokument „Specification Update“, který obsahuje opravy errata mezi steppings pro procesory, Ukázat celý příspěvek

Tvůj CPU je pravděpodobně ten s tím označením "R0" Výhodu je v tvém případě, že se Bisou dostaneš.. Otázkou zbývá, jestli update Biosu proběhne v pořádku i s tím tvým vloženým CPU(R0), který zjevně potřebuje verzi Biosu: F7.. pravděpodobně tam máš verzi: F4 S jistotou lze říci, že update Bisou by mělo proběhnout bez problémů s vloženým CPU, kterému stačí aktuální verze v Biosu.. dle support listu CPU.. *I když je na webu výrobce desky upozornění k update Biosu, že je to riskantní záležitost..

Já bych update Biosu provedl.. miluju risk.. Pokud by se to podělalo, vrátil bych desku i CPU ve 14tidenní lhůtě s tím, že jsem rozmyslel jiný nákup CPU a desky.. bez udání dalšího důvodu.. Tu desku a ani ten CPU na místě v reklamačním oddělení kontrolovat nebude.. V Alze zcela jistě ne.. A že by na to přišli později..??? To už by mě fakt nijak netrápilo..

Jestli ve 14, tak mu přeji hodně štěstí, až to bude rozmontovávat, sundavat pastu z CPU, nepoškodí Piny. :)

Neměl bys být tolik posranej.. A navíc, tu skládačku tazatel dával dohromady sám..

Ahojte ... problem bol ten, ze bios podporoval len gen8 ... po update uz vsetko idem ako ma... dakujem vam vsetkym pekne

Takže update Biosu proběhlo úspěšně..???Gratuluji.. Navíc teď víme, že i ten CPU s označením R0 lze k update Biosu použít..I když nebyl plně podporovaný v té základní verzi Biosu.. Když už tedy Bios naběhl, update asi není problém.. *Měl jsem trochu obavy poté, co jsi zjistil zamrznutí po nabootování instalační flešky.. Pokud by zamrzl při update Bisou, bylo by zaděláno na problém..