» Poradna » Ostatní

Noviny - jde je někdestáhnout

Zdravím!

Chtěl bych někde stáhnout nějaké noviny (MF dnes,Deník aj.), nevíte o něčem?

Odpovědi na otázku

A jako hledáš dnešní, včerejší nebo jaký?

a takový pojem, jako vyhledávač, to ti neříká nic ??
vyhledávač - idnes a zíváš

třeba deník Metro sosneš na www.metropoint.com ve formátu pdf

Mohou být včerejší... Chci něco v .doc nebo .pdf. Vyhledavač mi moc nepomohl...

Tak to bude u velkých deníků asi bledé. Pokud služba existuje, tak je obvykle jen pro předplatitele, někdy možná mají placený přístup k článkům. Někdy lze stáhnout titulní stranu v PDF.

Jestli to máš do sběru tak si ráno přivstaň a objeď maloměstské a vesnické trafiky tak hodinku před otevřením,tam toho je.

Dobrý den, prosím potřebuji přílohu z MF ze dne 23.11.2018. Jedná se mi o informaci o Protonovém centru Praha.Děkuji za podanou informaci.S pozdravemIng. Řepa