Novější verzi biosu pro desku Deska Lucky star VIA KT133

Tak sem se pokoušel najít novější verzi biosu ale asi sem lama, protože sem ji prostě nenašel, oficiální stránky výrobce Lucky star neexistují a ani nikde jinde sem novejsi verzi nenasel, našel jen tu samou verzi co mám ... poradí mi někdo??Jen mi neříkejte že ta deska stojí za h.... , to vím , ale nechce se mi ji měnit... Deska Lucky star ,VIA KT133BIOS Date: 03/02/01BIOS Type: Award Modular BIOS v6.00PGBIOS ID: 03/02/2001-8363-686B-6A6LML1CCOEM Sign-On: K7VAZ(S)-B2Chipset: VIA 82C305 rev 3Superio: VIA 686 rev 64 found at port 7hOS: WinXP SP2CPU: AMD Duron(tm) Processor 900 MHzBIOS ROM In Socket: UnknownBIOS ROM Size: UnknownMemory Installed: 511 MBMemory Maximum: UnknownACPI Revision: 1.0

Odpovědi na otázku

http://www.bios-drivers.com/drivers/211/211577.htmJestli je to deska K7VAZ(S)-B2, coz mi tak prislo podle popisu tak by ti to mohlo pomoct, na Lukystary je problem sehnat vubec neco. kazdopadne tahle deska existuje ve verzi B2 a A2 tak pozor. A doporucuju UPS, a zalohu stavajiciho BIOSU. Na druhou stranu jestli to neni zivotne nutny tak bych to neflashoval.

Díky za snahu , tenhle soubor jsem stáhnul flasnuk sem s ním bios a zjistil sem že je to ten samý co jsem tam měl...... sice je ve vlastnostech souboru že je z roku 2004 ale není tomu tak zobrazujue se mi 2001.Flasnout potřebuju protože to je řešení tohohle problému : http://www.zive.cz/poradna/SubChild.asp jsem se po dni hledání dopátral na netu:Možná řešení (pokud možno aplikovat v uvedém pořadí ):1.) update BIOSu, pokud výrobce základní desky opravu tohoto problému neaplikoval máš smůlu2.) vypnutí podpory ACPI v BIOSu a následně je maximálně vhodná reinstalace systému3.) používej starší verzi systému Windows (XP SP1 a nižší) nebo jiný operační systém4.) kup novou základní desku, jejíž BIOS již tímto neduhem netrpí

to te uprime lituju, ale asi nebude reseni, zkus jeste reinstalovat VIA chipet ale asi to nerozchodis, je mi lito. A nebo podle toho problemu co jsi popisoval v starsim prispevku, nejdriv vypnout v biosu ACPI a pak instalovat. a uvidis.

firma Lucky Star už cca v roku 2002 prestala vyrábať základné dosky,dnes sa venuje výrobe mp3 prehrávačov a podobných vecičiek a odvtedy už nič nové pre zákl.dosky nebolo vyrobené,vydané

už ti někdo odpověděl? Mám úplně to samý jemo duron 800 Mhz a při čtení z DVD se sám restartuje...někdo mi tvrdí že je to RAMkama a někdo že mám špatnosu verzi biosu, ale jinou než tu z 2.března 2001 jsem nenašel..kdyžtak mi prosím písni mailamarek06@seznam.cz