» Poradna » Windows (a jiné OS)

Nové win-použitý klíč!

Zdravím, zakoupil jsem na Alze krabicovou verzi win 8 a po instalaci, při ověřování pravosti vyskočila hláška, že tento klíč je již používán. Telefonem do Microsoftu to vyřešili novým klíčem. Znamená to, že to je standardní postup? Takhle si může legalizovat win prakticky kdokliv?

Odpovědi na otázku

dik za radu

to dvd vrat je nejake pojebkane ked tam ukazuje toho tučnaka

To DVD je normálně funkční, s novýk klíčem no problem, a stejně už mám 8.1 i s plackou.

...no jasně, mrkvosoft coby Jánošík...

Tak si zavolej do Microsoftu a zeptej se jich na to.

....jsem psal, že to vyřešili novým klíčem, prý se to stává...

pozri segra davnejšie dostala ako mnoho dalšich zamestnancov oppice 2010 ,každe pekne zabalene (plastovy obal+ chvalospev od mrkvosoftu) a čo mysliš aky bol medzi nimi rozdiel? no žiaden aj ten key bol na všetkych rovnaky a z uspechom a bez namietok funguje aj teraz, mam namysli dalšiu inštalaciu ak by bolo treba

Jasně, chápu co myslíš, tohle jsem hned vyzkoušel a na jeden starší HDD udělal instalaci znova, funguje to. Mě šlo spíš o to, jak to s "přehledem" řeší Microft.

ta hláška vyskočila na podnet mrkvosoftu po tom, co si proklepli tvou instalaci. Je to v rámci rozšíření bezcenného produktu :)

no jo, ale pro mě bezcenně nebyl, to až teď to půjde

Corporate verze a nejspíš s rezervou.