Nově sestavené PC nenabíhá - nekompatibilní RAM?

Zdravím, potřeboval bych pomoct, stavěl jsem pc a nenačita se mi monitor, a zjistil ze RAM paměti, ktere jsem koupil nejsou kompatibilní s deskou, teda aspoň nebyli psány na seznamu u výrobce desky, a tak bych rád věděl zda to že se mi nenačíta monitor může být špatnou kompabilitou RAMek, nebo je zde více možných důvodů.//"Volte správný a výstižný titulek. Podle něj se ostatní rozhodují, jestli na váš příspěvek klepnou. Přečtěte si proto, jak napsat správný titulek (odkaz se otevře v novém okně). Výslovně upozorňujeme, že v Poradně nejsou povoleny obecné a nicneříkající titulky typu Pomozte, Problém, Kdo poradí atd. Do titulku vždy přesně popište, čeho se dotaz týká. Nepoužívejte také nevhodné zvýrazňování titulků: opakované vykřičníky, otazníky nebo jiné znaky. Příspěvky s titulky porušující tato pravidla budou buď upraveny nebo rovnou smazány."//

Odpovědi na otázku

Vzhledem k tomu, jakým způsobem jsi popsal problém + nenamáhal jsi se uvést ani HW konfiguraci, neměl bys "stavět" PC. Takže "v duchu dotazu" a množství poskytnutých informací.....ano, je zde více možných důvodů.