Nové sata ssd

Jaký máte názor na novou řadu SATA SSD Samsung 870 Evo ?

Odpovědi na otázku

aktualne je napr. 1TB o 20€ drahsi ako 860, takze je to iba a len na individualnom zvazeni. Nic sa nestane, ked kupis 870 a nic sa nestane ked kupis 860.

Udávaná životnost 860 a 870 stejná, záruka stejná, u obou výkon na maximu SATA. 860 je o pětikilo levnější, klidně bych u ní zůstal.

Dneska jsem vzal 4 TB variantu 860 EVO a porovnal ji se svojí stařičkým 1TB 840EVO a rozdíly jsou minimální (disky prostě naráží na limity SATA3).Vyhazovat větší prachy za 870 EVO nemá smysl, navíc jak jsem četl tak 870 už ani ve variantě Pro nebude.Ostatně už ta prasečina s 3-bit MLC u 980Pro varianty je nechutná.

Normální slušný SSD. Co čekáš za názory?