Nové PC se rozběhne jen bez klávesnice?? Pomoc prosím!

Postavil jsem si počítač, a ten se rozběhne jen když není připojená klávesnice(zkoušel jsem 2 různé , zatím jen PS/2)RAID řadič Promise integrovaný na desce jde ovládat bez problémů, ale dál už se nedostanu. jakmile pípne BIOS, tak je konec a dál už se nic neděje. Bez klávesnice počítač po varování že ji nenašel bez problémů naběhne (memtest86 8hodin bez chyby). Pokud nechám jen desku, paměti, grafiku a klávesnici, taky nic. Může to být nekompatibilitou desky a grafiky? Co s tím??(MB Asus P4C800deluxe, CPU P4 2,8Ghz HT,  2x256 MB Kingston HyperX, VGA Asus V9570TD(FX5700), combo Teac DW552, FDD NEC, LCD Teac 1702b, myš Microsoft intellimouse explorer)

Odpovědi na otázku

Může být problém na desce v čipu pro klávesnici. Sežeň si USB klávesnici / nech ozkoušet desku.

Souhlas, zkusit reklamovat desku.

Zkus odpojit PC od elektriny, pust ho naprazdno (tj. nezapojene do zasuvky), znovu zapoj do zasuvky a vyzkousej. Pokud bude zlobit dal videl bych to reklamaci desky.