» Poradna » Windows (a jiné OS)

Nove pc nejde nainstalovat win 7

dobry den po sestaveni pc a instalaci win se po dokonceni a restartovani ukaze selhani inicializace a pak se zacne pc restartovat diky za raduZD Zdroj Seasonic (Energy knight) SS-500ET T3 500W BRONZE 80PLUS OEM DIMM Kingston HyperX Fury 8GB (Kit 2x4GB) 1600MHz DDR3 CL10, modrý chladič CPU INTEL Core i5-4460 (3.2GHz, 6MB, 4j) LGA1150 Haswell 84W, VGA HD 4600 1 MB GIGABYTE Z97-D3H s.1150 4xDDR3,SATAEx,M2,USB3.0,GLAN,HDMI,DVI,PCIE3.0,ATX HD Kingston SSD disk 120GB HyperX Fury, SATA3, 2.5", MLC, 7mm, (500/500MB/s)

Odpovědi na otázku

njn, hold jede na kvantitu

Jsou jen dvě možnosti: 1) tvůj počítač odmítá W7 se stejnou vehemencí s jakou muslimové odmítají vepřové. 2) měl by sis opravit spouštěcí oblast disku podle jednoho z uvedených nebo mnoha dalších volně dostupných návodů.

Bod "jedna" nepřipadá v úvahu. PC opravdu není muslimák

Doporučuji použít tlačítko Hledat, autor Hloupý Honza, klíčová slovo diskpart, bootmgfw.efianebo http://www.hodgin.ca/2012/10/02/creating-a-uef... nebo pro tupce Rufus.