Nové PC černá obrazovka,no bios

Před pár dny jsem si koupil pc:https://www.czc.cz/219330,191710,208515,2233... a nemůžu se dostat do biosu,podle manuálu mám mačkat f2 nebo delete ale nejde to mám pořád černou obrazovku,všechno se točí a funguje .PC mi zhotovilo CZC kromě SSD a grafické karty to jsem zapojil sám.Je možné že je něco špatně zapojené pošlu klidně foto zapojení.Můžete nějak poradit?Předem děkuji.

Odpovědi na otázku

Máš spravně zapojené napajeni grafiky a procesoru.

Pokud je na desce integrovaná grafika, zkus zapojit monitor do té integrované