Nové PC - Hal3000 Zeus iii

Zdravím.Kupuji nový počítač a hledám různá řešení. Našel jsem produkt od spol. HAL3000, konkrétně Zeus III.http://www.hal3000.cz/produkt/hal3000-zeus-iii-... Je OK? Počítač chci využívat na hry, občas Photoshop a nějaké video, ale nevím, jestli je tato sestava dostačující např. na FIFU17.Díky za názory a odpovědi, přeju hezký zbytek večera.

Odpovědi na otázku

Šméčko MB, levné SSD, nepříliš dobrá skříň. ☺

Slož si ho, poradí ti i prodejce např. Mironet s tebou projde položku po položce a sdělí ti i co k sobě pasuje, co vědí, že dělá problémy. Bonus, můžeš následně kdykoliv reklamovat či měnit pouze danou komponentu. Můžeš si vybírat výrobce ZD, disků, CPU, všechno.> Alza má podobný servis, ideálně u nich na centrále.

Je to O.K. právě pro takové hlupáky, kteří si neumějí ani přečíst konfiguraci toho PC.. - mizerná skříň- mizerná deska - mizerný chladič- mizerné paměti - mizerný SSD disk Expert, který podal návrh a postavil tento počítač, by potřeboval nakopat do pr.dele.. A ještě tomu počítači dal takový honosný název.. .. Zeus..???

Chladič má limit 125W, tak na 65W by mohol stačiť

Co je špatnýho na desce,chladiči a RAMkách? Souhlasím maxilmálně s tím SSDčkem.. Je to H110 chipset.. Taktovat se na tom stejně ani nedá..

Ten PC je nepovedený. Ale místo buzerování ti něco sestavím sám.https://www.czc.cz/184216,195124,157883,1705...

V buzerování je ten problém, že co si koupíš ty, pak tazatel kolikrát odmítne, začne předělávat až nakonec nezůstane komponenta na komponentě. Třeba budeš mít kliku a tvůj návrh projde bez připomínek v I, II, i III čtení.

Ano, tento problém znám. Jenže já to dělám tak, že případné úpravy ignoruji a když je to opravdu p*čovina, tak reaguji.Doporučuji tazateli - NEUPRAVOVAT

Doporučuji tazateli - NEUPRAVOVATOpravdu?A co ta i5-6400 ?

A to já bych mu doporučil upravovat.jen i5 6400? Proč? i5 6500 se určitě nějak vleze, když vezmu v potaz, že je tam 120GB ssd disk skoro za cenu 240GB. Desku bych dal mortar, je vybavenější, levnější a chlazená celá kaskáda, ne jen půlka. Grafika za 9tis? Jako ok, ale pokud by pořídil armor za 8000, tak ty trochu nižší takty ani nepozná a ušetří 1000Kč dále do sestavy. A to nemluvím o tom, že ve skříni chybí ventilátory.

njn.. on je Winterforce děsně rychlej.. Asi je to pracant z CZC..

A já ani nemluvím o tom, že doporučuješ 240GB SDD za cenu 120GB! Ty tam chceš dávat něco jiného než MLC?! Aspoň si 'vygůgli' co ten pojem znamená!Ve skříni ani ventilátory být nemusí, uchladí se to. Nevím jaký je rozpočet, takže počítám s I5-6400! A vyšší takty pozná. Zvláště při střihu a i některé hry je využijí!

Jasně bude celej šťastnej, že má v PC MLC ssd disk veliký tak akorát na windows + pár základních programů a trochu místa co tam musí nechat na redundanci. Hlavně že mu teoreticky vydrží místo 5let 7 (jen příklad), než se otupí buňky.1) za tu dobu stejně klesne cena tak, že koupí jiný.2) Buňky se nechají snadno sledovat. Spíše umře řadič.Tolik k ssd.Když víš tolik o taktech proč doporučuješ procesor, který v některých hrách bude slabší než i3? Právě kvůli těm taktům. Až i5 6500 za něco stojí. Na peníze se nevymlouvejte, min cena je daná tím Halem.Co se taktů grafiky týče, tak při tom renderingu videa (což si nemyslím, že tazatel myslel) to pozná, ale u her to moc nepozná. Nebo poznáte rozdíl mezi 60 a 64FPS?.U chlazení jsem se nezmínil ani slůvkem o tom, že se to neuchladí, ale bylo to více něž vhodné, protože procesor má box chladič, co to rve do prostoru a grafika také, takže se to smažit ve vlastním teple. Tudíž jsou ty ventilátory více než vhodné pro odvod toho tepla. Hlavně tepla té grafiky.