» Poradna » Počítačové sítě

Nově optika v paneláku?

Zdravím.Doposud máme do bytu zavedený ADSL internet od O2, 20Mb/s "OPTIMAL HD".Do paneláku se ale prý bude zavádět napojení na optickou síť, cituji: "nabídka společnosti AB-one, zastupující společnost T-Mobile Czech Rep...".Prý umístí rozvaděč T-Mobilu vedle toho stávajícího a do jednotlivých podlaží bude veden v "JOP".Takže bych se rád zeptal, co to vlastně pro nás znamená. Přijde nějaká nabídka ohledně cen za určité rychlosti? Protože ať hledám jak chci, na webu žádné cenové nabídky T-Mobilu přes optiku ne a ne najít.. A nebo jsem úplně mimo a v tom případě netuším, o co vlastně go :D

Odpovědi na otázku

Pokud tam někdo něco takového zavede, tak si můžeš být na 100% jistý, že se tam taky objeví nabídka k využití, jinak by se s tím nikdo nepatlal ;) Ale jinak taky netuším o co jde, budeš muset vydržet.

Okay, takže prostě počkáme co se objeví. Díkec ;)

Jo, jo, já taky čekám až se v Okay objeví nějaké slevy na elektrospotřebiče

Většinou přichází nový poskytovatel s akčními, poměrně výhodnými nabídkami na dva roky.

A nekde dokonce bez uvazku

alright, tak tedy počkám a uvidím, co přijde :)

V této fázi počítej, že si na to pár let počkáš.