» Poradna » Web a internet

Nové nastavení venkovni kamery na novou WIFI na IP adresu

Dobrý den prodal jsem venkovní kameru kamarádovi a nemůže jí nainstalovat na svůj mobil ja se na kameru ze svého mobilu stále můžu připojit.Je to tím že je v kameře uložena moje IP adresa.Děkuji.

Odpovědi na otázku

Nepleteš si PC poradnu s věštírnou? Jak můžeme vědět co to je za kameru a co je v ní nastaveno? Každá kamera má nastavení jiné.

sorry New IP Camera Onvif WiFi 2MP 1080P Wireless Speed Dome CCTV IR Camera

No, takže nějaký noname krám z Číny. Tohle není bohužel žádný konkrétní typ kamery. Takže se budeš muset podívat do uživatelského manuálu.

Jak jsem rekl, ty kamery se synchronizuji pres prostrednika, timpadem je jedno kde ji pripojis jak ji pripojis, hlavne musi byt na netu. Takze kukni do tel, dej ji zrusit a u kamarada udelejte to, jak ste ji sparovali. At si nainstaluje prislusny sw a mate to. Ja nejsem zastance takychto veci. Ja mam ty same z chiny, ale zapojene na server, a hlavne ty kamery se snazi porad konectovat na polske, cinske servery, a v těch serverech haved, co ti prohlizec blokuje.

Podle me mas kameru zparovanou a ip a jine veci jsou irelevantni. Asi ta neznama kamera potrebuje pripojeni k netu a je mu jedno jake. Taze manual a ty odparovat kamerku a kolega uparovat.