» Poradna » Programy

Nové Hry

Mám otázku na hráčov , chcel by som sa opýtať že či je normálne že hra niekedy šklbne a či keď napíšete že ide úplne plynule či to znamená že nikdy nešklbne alebo šklbnutie je normálne a to nerátate.
Díky

Odpovědi na otázku

obcasne zasklby netreba ani ratat, nieto sa nad nimi este pozastavovat, je to totiz bezne. U vsetkych hier.

Dobrá otázka! ...tak ju položiť mojím spolužiakom na strednej (časy 486tiek a prvé Pentiá) - tam sa fest často vyhlasovalo: "...mne ide Need for speed úplne plynule"! ...čo v reáli znamenalo tak cca 10 FPS!! ...ale odpoveď na túto otázku je, že občasné trhnutie / trhanie nie je na závadu (nič nie je dokonalé...dokonca dnes som našiel origoš chybu vo Visual Basicu...takže klídek! )

Pokud to jede trvale plynule, ale treba 1x za 5s se to trosku trhne, tak to byva problem v systemu treba ve swapovani. Nebo buh vi v cem. Tohoto zaskubu se nezbavis ani kdyz si nastavis rozliseni 640x480 a low detaily.

dakujem za odpovede a oki swap by ste odporucily pre hry

A je treba mat swap zapnuté keď mam 4 GB Ram ak áno akú hodnotu by ste doporučili