Nové bluetooth k PC

Hledám nějaký už lepčejší bluetooth k počítači. Chci se zeptat co bysme mi doporučili a zda by aspoň trochu obstálo toto Adapter USB Bluetooth PENTAGRAM Dongle Slim - zdá se mi to dobrý

Adapter USB Bluetooth PENTAGRAM Dongle Slim Vlastnosti: - class 2klasa 2 - dosah 20m - přenosová rychlost 1 Mb/s - přenosové pásmo 2,4400 - 2,483.5 GHz - váha 3g - rozměry 45 x 18 x 3 mm

DÍky

Odpovědi na otázku

Neznam zmineny adapter, ale urcite bych NEdoporucil nic co pouziva software BlueSoleil. Dodava se ve verzi 2.x, ktery mi nefungoval prilis spolehlive. Na strankach vyrobce je mozne stahnout pouze verzi 6.x, ale ta je placena. Soucasti toho softu jsou i ovladace. Prikladem muze byt toto www.alza.cz ...
Berte to jen jako muj osobni nazor, treba se ozve nekdo spokojeny ;)