» Poradna » Programy

Nova zalozka ve Firefoxu 48

ahojky vsem, potrebuji poradit, jak se dela to, aby se mi ve firefoxu nove zalozky otervirali prazdne, ted se mi tam objevuji navsivene weby. Vim, ze se to delalo pres config ale ted tam nemuzz najit tu polozku beowser.newtab.url. Dela se to asi nejak jinak, nevi nekdo, jak? diky za rady

Odpovědi na otázku

Jo, už dost dlouho jinak. V nabídce Ovládání nového panelu si zaškrtni Zobrazit prázdnou stránku.

...a kde tu nabidku najdu? At hledam jak chci nic nevidim....

Když otevřeš nový panel, vpravo nahoře nevidíš ozubené kolečko?

Na nove otevrene zalozce by melo byt v pravo nahore takove ozubene kolo, tak tam.https://support.cdn.mozilla.net/media/uploads/gallery/ima...