Nová zakladovka

Zdravím chtěl bych si pořidit novou zakladovku do pc ,protože mi stará odešla jen nevím kterou našl jsem jednu http://zakladni-desky.heureka.cz/gigabyte-ga-970a-ds3p/spe... . Potřebují poradit zda mi nebude dělat bordel a pofočí vše s těmito komponenty.Zdroj-http://www.czc.cz/lc-power-lc6550gp-v2-0-55... kabely na SATA atd.. mam ProcesoryAMD690VAMD Athlon II Multi-Core (nejspíše použiji ten druhý)Grafická karta-NVIDIA GT 220 1gbRAM- zeppelin 2gb 800 1288 2x Základ jsem vypsal . chlazení atd.. už mam zjištěné .Děkuji za radu

Odpovědi na otázku

AMD690V mení procesor, ale chipsetPodle čísla 800 máš zřejmě DDR2 paměti a ty do té nové desky nedášAMD Athlon II také není přesné označení CPU, takže se bez věštecké koule nedá určit, zda bude kompatibilní s novou deskou. Pokud je z řady AM2 nebo AM2+, tak ne, pokud by byl AM3, tak ano.Grafika i zdroj použitelné budou, přestože patří spíše do kategorie elektrošrot.Pokud nejsi schopen napsat přesná označení tvých komponent, tak udělej fotky s čitelným označením.

Ja bych to vyhodil jako celek. Pokud se nebude pozadovat zadny zazrak nebude to zas tak drahe a rozhodne bude vysledek znacne vzdalen slepovani tohohle.