» Poradna » Ostatní

Nová USB myš nefunguje

Ahoj,koupila jsem si novou myš na USB konektor značka Yankee. Po zapojeni do notebooku nefunguje...?je fakt,ze ta minulá nefungovala taky,stejný typ. Tak jsem ji vyhodila a koupila novou ale pořad stejný problém. Nevíte co s tím?? Děkuji

Odpovědi na otázku

Nainstaluj si ovladač!

HM,notebook mám od roku 2009 aa nikdy jsem nic neinstalovala. Kde?

K myši jsi musela dostat ovladač na CD. Pokud ne, stáhni si ho ze stránek výrobce. Bez ovladače ti to fungovat nebude a nebude.

Jina mys v tom konektoru funguje?

A ještě obě myši v jiném počítači.

Nefunguje, myslela jsem ze je myši ale ani ta nová nejde, ach jo

Obnov nebo nově instaluj PC do provozního stavu, máš ho nabořený.

OS, nevím na jakém ji provozuješ v záhlaví je nějaká distribuce Linuxu.

Tím jste si jistý??

Jak jistý, první na co se musíš podívat je zda OS je OK. Tak si nabootuj z DVD / flešky Ubuntu na zkoušku a nový HW musí ihned chodit, když ne je to opravdu HW. Pak BIOS a nastavit default.

A ty si seš jistý, že ti tazatelka rozumí? Já ani ne. nebylo by lepší jí říct, at to raději někomu dá, aby se jí na to mrknul?

Předpokládám, že když sem někdo přijde má základní povědomí. Pokud ne, pak si dotaz zde měl nejprve rozmyslet. Když k tomu přistoupím takto (také někdy používám), pak by odpověď jiná než "někomu to svěř" byla vzácná.