Nová tisková hlava

Zdravím osazenstvo mám tiskárnu Cannon pixma MP 800. Koupil jsem tam novou hlavu, stará měla konektory posmrti. Mám barvu všchno, ale z té mrchy je prostě jen podávač papírů. Zkoušel jsem všechny druhy testů a údržbových prvků, které rozhraní nabízí. Všechny papíry mi vylezly neposkvrněné. Trysky zespodu jsou zašpiněné od barvy, takže problém s průchdností barvy by neměl být. Btw. stará hlava měla už vypálené spoje. Nicméně když zapnu některý z údržbových režimů tak slyším jak se hlava pohybuje. Co byste mi poradili? Jo a hodil jsem tam hlavu s označením QY6-0061

Odpovědi na otázku

"Co byste mi poradili?"Neztrácej s tím čas a kup si novou tiskárnu.

Když už jsem měsíc čekal na novou hlavu, tak to chci zkusit pořešit.

Nikdy nepočítej s tím, že produkt který koupíš (ač je psaný jako nový), nemusí být 100% funkční.

Koupě nové hlavy bývá problematické, možná dát nový software do tiskárny, aby si hlavu našel.