» Poradna » Mobily

Nova televize

ahoj já si včera koupil ps4 pro a mám asi 3 roky starou televizi a mám pocit že ty hry nejedou moc plynule a někde jsem četl že to může být televizí tak případně mi prosím někdo poraďte nějakou vhodnou televizi díky

Odpovědi na otázku

Kup si nějakou na který se ti to bude zdát lepší než na tvojí tajný televizi.

Televize musí mít výstup HDMI 2.0 který je schopný přenést 4K/60Hz. Lepší kabel je samozřejmost.

Výstup HDMI? Bude to pouštět z konzole do TV... takže chce vstup. Ale je to jedno HDMI je obvykle obousměrný.

... není obousměrný! pro obraz, poze umožňuje tzv. ARC /Audio Return Channel/ - zpětný kanál pro audio /i prostorové/ ... https://www.sony.cz/electronics/support/artic... ...

Stačí mu aj vstup HDMI 2.0 .....výstup nie je podmienka .

to je nejaky troll vtip, alebo je ta otazka s vyslovenym nazorom a predpokladom myslena vazne ? vykon konzole, televizia neovplivnuje, ako by aj mohla ?! tych 30 fps je casto nastavenych v konzolovej hre pevne. ale ak si to pred tym nevidel v 60 fps a nemas z PC zvyknute oko, tak to nepoznas. konzola ma problem s i/o lagom. ked na ovladac reaguje o ms oneskorenejsie nez mys a klavesnica a obraz aj s vypnutym post spracovanim na TV ( game mod ) ma stale pomerne vysoke oneskorenie v ms. Napriklad na PS3 bol Battlefield 3 nehratelny, pretoze to skratka strielalo uplne inde nez kam si mieril uz v samotnom testovacom kampe na test zbrani. Ale pri jednoduchych hrach sa to dalo, alebo si naucil mozog reagovat rukami pred zamerom (napriklad zatocenie do zakruty).

Samozrejme to ovlivnuje aj TV, staci ked ma malu obnovovaciu frekvenciu a rychlejsie pohyby sa mozu zobrazovat neprirodzene.

Nepiš o věcech, o kterých víš kulový. Rychlost panelu, obnovovací frekvence, input lag, to vše ovlivňuje jak hra na televizi vypadá.