Nová sestava - moje první - po úpravách

Nuže, tak jsem to upravil a prosím o další kritiku:nejdřív vysvětlení a důvody Takže troška vysvětlení: 1/ na AOC monitor mi nešahejte, mám s nim výborný zkušenosti poměr cena/kvalita je podle mě super a ovládání kolečkem je geniální... možná bych ještě zauvažoval nad LG...2/ Sem si plně vědom toho že je to poměrně super deska a je osazená relativně slabšim procesorem (v poměru k tý desce která by šla osadit i FXkem) nicméně jde o prachy...3/ celý je to řešený hlavně tak, aby se to dalo snadno upgradnout i třeba za tři roky... takže můj předpoklad je že za cca tři roky vyměnim procesor za Athlon 64 FX (popř nějakej lepší pokud ho AMD udělá na patici 939) dokoupim ještě jednu grafárnu, přidám ještě jednu 512 RAMku + dokoupim méně podstatné věci jako je čtečka paměťovejch karet apod. 4/ RAMku dokoupim jako první v horizontu max 1 rok a to bu´d 512dual nebo 1024 dual5/ Chci se vejít pod 40000,-Tak tady je, snad finální verze. co vy na to?MicroStar K8N Diamond 54G - nForce4 SLIInno3D GeForce PCX6800GT 256MB, PCI-EAMD Athlon 64 3000+ BOX, 939Seagate Barracuda 7200.7+ ST3120827AS - 120GB NCQ SATAKingston DIMM 512MB DDR 400MHz Dual Channel Kit ULL CL2 FDD mechanika - 3,5" 1,44MBNEC ND3520A OEM - DVD-R/+R, DualLayerLG GCC-4521B OEM - CDRW 52x/32x/52x/16xDVDEuroCase MLQ11 - Middletower 400WAOC 9K+ - 19"tak díky za kritiku, nejlépe konstruktivní, je to můj první sestavenej comp, tak prosím chyby i vysvětlit... dik

Odpovědi na otázku

No vidíš, tohle je už lepší, jen si myslím, že ten disk HITACHI 160GB by byl asi lepší a ne o moc dražší (rozhodně by byl jeden GB levnější).Dál bych měl výhradu už jen k výrobci grafiky, obávám se, že není příliš kvalitní a můžeš s tím mít problémy.Ha, teď jsem si ještě všiml, že jsi tam dal combo LG. To bych nedělal, vypalovačku už jednu máš, tak proč zbytečně utrácet prachy za další. Pořídil bych normální DVD-ROM (dle vlastních zkušeností bych doporučil ASUS) a mám ušetřeno.

NO takže po přečtení dalších příspěvků měnim Seagate za Hitachi (160GB) a po skříni se taky kouknu po lepší... ale zatim nevim...

No, takže opravdová finální verze :MicroStar K8N Diamond 54G - nForce4 SLIMicroStar NX6800GT-T2D256E 256MB, PCI-EAMD Athlon 64 3000+ BOX, 939Hitachi Deskstar 7K250 HDS722516VLSA80 - 160GB SATAKingston DIMM 512MB DDR 400MHz Dual Channel Kit ULL CL2 FDD mechanika - 3,5" 1,44MBNEC ND3520A OEM - DVD-R/+R, DualLayerTeac DV-516D OEM - DVD-ROMEuroCase MLQ11 - Middletower 400WAOC 9K+ - 19"

sel bych radeji do amd3200+ , ma zamknutej nasobic o neco vys, takze se pripadne vyrazne lip taktuje

do toho jsem šel poprvé ale nakonec jsem zvolil lepší grafárnu... někde to prostě zkrouhnout musim... do dvou let bych tam chtěl koupit 64 FX pokud půjde s cenou dolů... pokud ne tak půjdu po 64 4000+  ale časem

mainboardy microstar maju problem s kondenzatormi aj mne tak odisli dve dosky MSI v priebehu dvoch rokov, v praci ich mame niekolko desiatok a tiez dost casto odchadzaju.ja by som bral ASUS alebo, to iste aj s grafikou

no... já vim že MSI bejvali dost poruchový a hodně lidí je proti nim vysazenejch... Ale myslim že to je stejný, jako v dnešní době vytýkat AMD poruchovost prvních Duronů... Myslim že už to dávno neplatí... Jen těžko by MSI mohla bejt tak úspěšná, kdyby měla tak poruchový desky... navíc oproti ASUSu ta karta má bluetooth, wifi a hlavně Soundblaster live!... a lepší řadič

a navíc má 3 roky záruku... takže jestli bude špatná tak odejde určitě dřív a dojdu jí vyměnit