» Poradna » Mobily

Nová SD karta

Dobrý den, mám nokii 1 a po výměně microSD karty za novou, mi přestal fungovat fotoaparát. Když ho spustím, píše mi to abych vložil kartu, karta tam je, naformátovaná, můžu na ní stahovat, aplikace na ní stažené fungují. Nevíte prosím kde je chyba, předem díky za rady.

Odpovědi na otázku

A když tam dáš zpět původní, tak to funguje?

zkusil jsem tam dát původní kartu a píše to samé, vložte kartu SD, tak už nevim.

Tak se ti povedlo zničit telefon, nejspíš slot na SD. Gratuluji...

jojo nejspíš

Ale stahovat třeba aplikace nebo fotky z netu na ni jde.

Nemusis v tom pripade znovu povolit pristup na ni (pripadne nastavit, aby se fotky ukladali na ni)..?

nejde o ukládání ale o celkový spuštění fotoaparátu, když vložim kartu, dá mi to na výběr zda chci nastavit kartu jako přenosný nebo interní úložiště, obě varianty mají stejný výsledek, po nastavení spustím foták a píše to: vložte kartu SD. Ale díky za radu.

Nemá ta nová karta náhodou větší velikost než mobil umí obsloužit?

Tak jsem dal tovární reset a to pomohlo. Díky všem za rady.