Nová RAM, PC nejde zapnout

Dobrý den, má někdo zkušenosti s ramkou : Patriot 4gb DDR3 1600MHz CL 11 ? Dnešním dnem sem si ji zakoupil a vložil jí do své základní desky Asus P7H55/USB3. A když sem chtěl zapnout win, tak se mi při načítání ( tam jak se dokola točí ty tečky :D ) sekl a pak mi crashnul pc a pořád od znova. Nevíte někdo co s tím, jestli není třeba to nějak upravit v biosu ? Základní deska je zcela funkční, když tam dám moji starou ram, tak vše funguje jak má. Předem děkuji všem za odpovědi a rady .. :) //"Pište vždy jednoznačné titulky, nikoli pomozte, dotaz a podobné texty."//

Odpovědi na otázku

Jaké je přesné označení té nové paměti. Pokud je v provedení Single Rank (1Rx8) tak ti fungovat nebude. Pro všechny desky se socketem 1156 musí být moduly s kapacitou 4GB v provedení Dual Rank (2Rx8), Single Rang moduly můžou mít kapacitu maximálně 2GB.Fungovat ti bude třeba PSD34G13332 nebo PSD34G13332H (ta má navíc chladič):https://www.tsbohemia.cz/patriot-signature-line-4g...

Je to jak jsem si myslel. Koupil jsi 1Rx8 paměť:https://content.ekatalog.biz/katalog/20365287131/20365... Ta ti bohužel v tvé desce fungovat nebude.