Nová řada grafiky

Zdravím chtěl bych si koupit do pc lepší grafiku , koncem léta má prý vyjít nová řada grafiky která má být zase o něco lepší než gtx1080ti určitě bych chtěl grafiku co nejlepší ale chci do grafiky investovat tak 17 k maximálně a koukal jsem že to na gtx 1080 ti nestačí proto se chci zeptat kolik odhadujete že bude stát ta nová grafika co vyjde jestli je šance že bude levnější než gtx 1080ti za 25 k a nebo bude stát možná i víc , nevím totiž jestli se nato vyplatí čekat než ta grafika výjde.

Odpovědi na otázku

První nevyjde nástupce 1080 Ti, ale 1080. Cenou by měl být cca tam, kde byla GTX 1080 při vydání (tedy s ohledem na aktuální kurz dolaru). Pokud budu vycházet z minulých let, bude mít nová GTX 1180 (pokud se tak bude jmenovat) výkon vyšší než aktuální GTX 1080 Ti a cenu cca 17000 - 20000,-. Ale neber to nijak závazně, je to jen můj tip.