» Poradna » Programy

Nová móda- Vytváření hry s horší grafikou ? Nechápu

Může mi někdo vysvětlit tu dnešní módu? Připadám si docela mimo.Windows 8 má celé rozhraní v 3 odstínechThe sims 4 je "rozmazanější"League of legends, každou aktualizací zhoršuje propracovanost textur u šampiónů(+mapu)Vážně to nechápu... Nějaká nová móda? Může mi to někdo prosím vás vysvětlit?

Odpovědi na otázku

Nova doba. Vysvetleni je jednoduche. Uzivatele to chteji. Stejne jako sirokouhle leskle LCD nudle, bezdratove neergonomicke klavesnice ala MAC, matlaci obrazovky, 8jadrove smartfouny, dlazdice Aero glass bez tlacitka Start, ohybajici se i-neco6, zdroje s vytekajicimi kondenzatory, cloudy a ze vseho nejdulezitejsi Knihu Tvari, kam mohou psat sve dojmy a pocity, ktere kazdeho zajimaji.

A ještě herní notebooky do 10000kč.

a herní kompy do 6000

Lidi už čím dál tím méně zajímá jestli je ve hře nejnovější engine a ultra grafika. Jde hlavně o zážitek ze hry a to vám engine nenažene. Navíc v dnešní době vychází více a více her s grafikou roku 2005 a mají velký úspěch. Jde o to že autoři více vsadí na hratelnost nebo možnosti ve hře či na příběh než na grafiku. A evidentně to nese své plody. A je tu samozřejmě ta velká propast mezi PC jednotlivých uživatelů. Spousty z nich mají ještě PC z roku 2005 a méně a herní studia se musí přizpůsobit jinak by jim hry kupovalo pár tisíc lidí. Protože vývoj nových enginů a celkové grafiky her jde tak do předu že na dva roky bychom se na to mohli vy*rat a jít hrát VLAK

tak samozřejmě, že grafika není všechno, ale všechno má své meze... např. úspěch Minecraftu vůbec nepobírám, něco tak tupě hnusného jsem fakt v životě neviděl... zlatý ruský Elektroniky s vlkem a vejcema nebo s potapěčem a chobotnicí

No tak grafika Minecraftu se dost zlepšila ale i tak máte pravdu. Minecraft těží hlavně z toho že do něj jsou už stovky modu a texturpacků plus otevřený svět bez většího omezení. Jinak mě se ta horší grafika někdy i líbí. Slendermana si v kabátu GTA V nedokážu představit to by byla hrůza

Že se nestydíš, připomínat Vlka a vejce!! Vytáhl jsem ho ze šuplíku, nacpal baterku, kterou jsem tu bohužel měl a světe div se - ono to funguje!!!! A teď se od toho neurvu . Taková ptákovina!!Píp, píp, píp, píííííp.....

jó, na těchhle ruskejch mašinkách neni moc co rozbít (krom sklíčka) schválně kolik vajec chytíš na rychlost B

S čím že to potřebuješ poradit, když to píšeš do PORADNY?

ty WINDOWSI