» Poradna » Notebooky

Nová konference

Zdravimplanuji si koupit notebook, ale mého by bylo asi vhodnější počkat na nové kousky.Bude teď někdy v brzké době nová konference, kde by mohli firmy představit nové výrobky?Jedná se hlavně o firmu DELLDěkuji

Odpovědi na otázku

Doporučuji sledovat oficiální firemní kanály, web, profily na sociálních sítí

"Nové kousky" jdou na trh neustále - pokud budeš čekat na nové modely, tak si nikdy nic nekoupíš. Vývoj jde dopředu a všichni výrobci neustále vyvíjejí, dodávají a prodávají "nové kousky"

Pokud vím, Dell nedávno představoval inovované řady, takže není zase tak na co čekat.PrasatkoPee

Často jsou ruku v ruce nové řady s novou čipovou sadou, takže spíš sledovat intel, co on chystá a kdy to asi bude venku. Aby ses nenačekal, firmy furt něco ohlašují. Aby bylo furt co nového nakupovat.Navíc notebooku stárnou stejně jako stolní PC, možná by něblo od věci se současného vždy zbavit dokud má nějakou cenu a pořídit nový.

Do podzimu DELL uvede nové firemní notebooky (dnes nám to tvrdila jejich obchodní zástupkyně). Takže jestli vybíráš v cenách 40-50k, podíej se jestli někde nepíšou co chystají.