» Poradna » Programy

Nová instalace Win2000 a použití starého adresáře Temporary Internet Files.

Ahoj!Mám takový to dotaz. Měla jsem naistalovaný Win2000 a potřebovala bych z nich použít a překopírovat do nové instalace adresář Temporary Internet Files a vše co s tím souvísí. Neví někdo, které složky a soubory  je nutné ze staré instalace překopírovat, aby vše fungovalo v nové instalaci. Jde mi o to, aby už ze staré instalace navštívené stránky nemusela načítat znovu a mohla si je off line prohlížet i v nové instalaci. Mám tam spoustu obrázků a textů o které bych nechtěla přijít ( 1GB dat). Poštu sem zachránila, ale s tímto si nevím rady. Předem děkuji za každou dobrou radu.                                   Denise

Odpovědi na otázku

No ja nevim,je-li to nejstastnejsi napad.Staci chyba v index.souboru a vsechno je v cudu. Neni rozumnejsi,pokud pouzivate takovymto zpusobem cache,poridit si Off Line prohlizec(je jich hrozna kupa),a to co je potrebne si stahnout jinam? Navic se Vam neskutecne zpomaluje inet a to neustale nacitani,kesovani,kontrola - vzdyt to musi byt k uzoufani.Smazte radeji cas od casu index.dat(ve stejnem adresari) a dulezite si dejte na disk(nebo CD-R).

Děkuji Vám za odpověď. Já mám velký disk, takže sem se rozhodla, nainstalovat si Win2000 dvakrát. Jednu instalaci aktivní a druhou instalaci pro zachranění dat, jestli se ty data  ještě dají zachránit. V případě aktivní instalace se zachovám podle Vašich rad. Už sem si sehnala program Teleport 1.29 a důležita data si budu včas zálohovat na CD.                                                                                                                             Děkuji Denisa

Myslím, že teoreticky by stačilo zkopírovat:*:\Documents and Settings\***\Local Settings\Temporary Internet Filesale také si myslím, že to není zrovna nejpraktičtější.Snad by byla možnost zaškrtnout u položky, např. při přidání k oblíbeným, možnost "Zpřístupnit Offline", to se to pak myslím ukládá do:*:\WINNT\Offline Web Pagesa navíc tam máš jen věci, které chceš a ostatní, zbytečnosti můžeš smazat...