Nová grafická karta

Zdravíčko,Mám menší prosbu jestli by jste mi někdo mohl pomoci.Chtěl bych si pořídit novou grafickou kartu v hodnotě cca 6000-7000Kč.Proto bych chtěl poprosit jestli by jste mi někdo poradil jakou.Časem bych si chtěl dokoupit i nové CPU ale to zatím stranou.Sestava:GPU: RX 460 4GB OCCPU AMD A10 7890kRAM: 16GB HyperX Black FuryZdroj: 450WSystem: Windows 10 64bitPřípadně jiné informace dopíši.Díky za každou radu či připomínku.

Odpovědi na otázku

Model a výrobce zdroje? Není 450 W jako 450 W.Ten procesor je poměrně dost slabé dvoujádro (2c/4t) a bude mít problém v náročnějších hrách. Nic výkonnějšího než GTX 1060 6GB nebo RX 580 8 GB bych nekupoval.

Přesný model je: atx 450wa-12Nejsem si jist jestli to zdroj utáhne.Každopádně jak jsem řekl, časem bych asi i uvažoval i o koupi nového CPU, a tam už bych asi musel určitě koupit i lepší zdroj. Co myslíte?

To není model zdroje ani výrobce. ATX je pouze provedení zdroje. Co výrobce?

Je celkem jedno, co ten číňan před "atx 450wa-12" nakreslil za logo. Odpad to bude v každém případě.

Zdroj určitě vyměnit, pokud je to tento:https://zdroje.heureka.cz/eurocase-atx-450wa-12/Deska bohužel výkonnější procesor nepodporuje (je to mrtvá platforma) a bude potřeba kompletní upgrade.Kandidát na zdroj:- záruka 5 let https://www.czc.cz/corsair-cx450m-450w/21183... - záruka 10 let https://www.czc.cz/seasonic-focus-plus-gold-...

Ještě jsem se chtěl zeptat, ten zdroj co jsem mi dole doporučil, bude nějakým způsobem sedět se základní deskou A88XM-A?Abych pravdu řekl komponenty vyměnit bez problému dokáži, jen jsem si vždy nejsem jist jak to tam je s tou kompatibilitou aby to nějak spolu bez problému sedělo.Díky za odpověď.