Nová grafická karta

AhojPlánuju že si koupím grafickou kartu GTX 1060 Founders Edition přímo u nVidie, mám takové obavy jestli mi na to nVidia poskytne fakturu a záruku a jestli jo tak jak dlouhou. Také mě zajímá váš názor zda je pro mě jako pro středně náročného hráče tahle karta vhodná. Popřípadě jestli máte jiný názor. V každém případě chci hrát ve fullhd na plné detaily minimálně na 60 fps. V Česku si ji koupit nechci neboť je tady moc drahá. U nVidie stojí asi 6500 a v Česku okolo 9-10 tisíc a protože se neprodává se v té Founders Edition (FE chci protože se mi zkrátka líbí). Popřípadě jak bych měl tu kartu reklamovat když není z Česka?Děkuji

Odpovědi na otázku

A kde ji mají za 6500? Na USA stránkách ji vidím za $299, což je nějakých 6600 Kč, ovšem nezapomeň na DPH, hned jsi na 8000 + celní poplatek poště (samotné clo by mělo být tuším zdarma) + doprava (jestli vůbec).Na českém webu je za 8350 Kč (bůh ví jak s dopravou). Obě nabídky mají ale jednu zásadní chybu - nejsou skladem.

Případně mám na prodej GTX 1060 MSI Armor. Úplně nové, nerozbalené, 3 roky záruka.