Nová grafická karta

Dobrý den,včera jsem zapojil novou grafickou kartu(Msi gtx 1060 3gb) a očekával jsem minimálně lepší výkon než u staré grafické karty(Asus gtx 260).Ale není tomu tak.Ačkoliv jsem počítal s tím že výkon tak velký nebude kvůli starému procesoru(Intel core 2 quad), tak jsem měl za to že minimálně o polovinu ten výkon větší bude.Děkuji za všechny rady, poprosím o seriozní odpovědi.

Odpovědi na otázku

Uveď hodnoty! Tj například v čem a jak ten výkon měříš, a jaké výsledky máš teď a jaké byly se starou kartou.

Lze očekávat malý nárůst výkonu podle srování výkonu GPU:http://gpuboss.com/gpus/GeForce-GTX-260-vs-G... V každém případě je GTX 1060 herní low-end.Do tak prehistorického hw:"core 2 quad"bych supermoderní VGA necpal.

Pokud budu předpokládat, že Core 2 Quad je nějaký Q6600, tak nárůst výkonu musí být poznat. http://gpu.userbenchmark.com/Compare/Nvidia-GTX-260-vs... Aby to nebylo poznat vůbec není možné, protože i GTX 750Ti, která je http://gpu.userbenchmark.com/Compare/Nvidia-GTX-260-vs... o skoro 180% výkonnější spolu s Q6600 utáhne klidně i GTA V:https://www.youtube.com/watchTakže rozdíl musí být znát. Pokud ten procesor není úplná super plečka.

1) uveďte celou sestavu. Množství ram?2) Nahrál jste nejnovější ovladače?3) Jak to měříte? Zkusil jste nějaký test typu 3d mark? Unigine Valley? Či tak něco??4) Jaké jsou teploty procesoru?5) Nová grafika si drží takty?

4gb ram,64 bitový systém.Ke grafické kartě bylo instalační cd.Poměřil jsem to ve hře Csgo.(fps úplně stejné)Vyzkoušel jsem 3dMark a při nejnáročnější "animaci" jsem měl 30fps.Při hře-Gpu:49stp., Cpu:41stp.Poslední otázce nerozumím.Windows(7) hlásí že grafická karta funguje správně..

CS GO je naprosto nenáročná hra graficky, takže se karta "fláká" a brzdí to CPU. To bude patrně problém i 3Dmarku...Dejte nějakou moderní hru, tam rozdíly být musí.

1) 4GB ram je dost málo na dnešní hry. může to srážet výkon. Více PC hrabe potom na disk.2) Pořád neznáme ten procesor! Což je dost zásadní.3) CD ke kartě je zastaralé. Nejnovější ovladače se stahují od výrobce čipu, tedy Nvidie. Nicméně tady to žádný vliv mít nebude, pokud to bylo z CD nahráno správně se zaškrtnutím čistého instalu, takže to bych neřešil.4) CS-go není zrovna dobrý měřák. Je možné, že i ta GTX 260 byla dost silná na hraní. Ale těžko říci.5) 49°C na GPU. Ta karta se evidentně hrozně fláká!! Jinak by měla teploty okolo 65 - 75 °C. S tím souvisel ten můj dotaz, zda si drží takty. Tady je ale tak málo vytížená, že možná ani nemusí.Pořád si myslím, že by tam měl být nějaký rozdíl. Měl by jste ale napsat ten procesor.Nahrajte také MSI afterburner. Ten ukáže přímo ve hře vytížení, jak procesoru tak grafiky:https://www.youtube.com/watchTo vám pomůže přijít na to, co tomu vadí.

Co tady řešíte, Intel core 2 quad max GTX660, nenakrmí výkonnější kartu.