» Poradna » Ostatní

Nová funkce-microsoft news

Ahoj kdo má asus(nebo jinou značku nevím jestli to je i na ostatních značkách) možná jste si mohli všimnout že se objevila nová funkce microsoft news.Mně se aktualizovala aplikace my asus.Potom jsem restartovala pc a objevilo se mi to dole.Tak jsem se chtěla zeptat jestli to máte taky(i jiné značky)a jestli o tom víte více než já.Děkuji pěkný den :D

Odpovědi na otázku

Gratuluji, že jsi se stala vlastníkem Asusu. To muselo být drahé, je to dost velká společnost s širokým portfoliem.A teď vážně. Nechceš náhodou napsat, jaký "Asus" máš? On totiž Asus nevyrábí jen jedno jediné zařízení, ale mnoho různých a z popisu není jasné ani to, zda jde o notebook, mobil, tablet nebo něco úplně jiného.

Nechápu tady některé toxické lidi ale neva.Jde o notebook a jen jsem se chtěla zeptat jestli tohle máte taky.Na to snad nemusíte mít vypsané co to je nebo tak 😐

Takže sme sa dozvedeli, že je to notebook... A aké je jeho typové označenie? ASUS - a čo ďalej?

Já zase nechápu, proč spousta tazatelů předpokládá, že jsou tady věštci, kteří dokáží pohledem do křišťálové koule nejenom uhádnout, o čem je řeč, ale dokonce i napsat správné řešení.Tak tedy ok. Pohledem do křišťálové koule vidím, že tvůj tajný notebook Asus (ano, Asus jich vyrobil mraky, ne jen jeden), má operační systém Windows 10. A při nějaké aktualizaci se ti tam objevila aplikace "Microsoft news", v češtině "Microsoft zprávy" s červenou ikonou. Je to jedna z mnoha věcí, které když nepotřebuješ, tak je jednoduše odinstaluješ. Stejně jako ty zbytečné blbosti od Asusu.

A vy jste spokojena s "tím"? Chcete "to" zachovat, nebo chcete "to dole" odstranit? Způsobuje vám "to" nějaké problémy? Je pro vás důležité vědět, jestli ostatní uživatele programu My Asus také aktualizovali? Dovolím si tvrdit, že 99,99% lidí, kteří zde odpovídají na dotazy, programy od výrobců notebooku odinstalovávají a tudíž nemohou komentovat jejich poslední aktualizace. Tudíž pokud nemáte konkrétní dotaz, třeba jak daný program My Asus odstranit, tak se nikdo nebude účastnit volné diskuse na téma "Nové funkce s poslední aktualizací programu My Asus".

No nečekala jsem že tady budou tak toxic lidi no…Ale neva děkuji za odpovědi.Už vím co s tím jen jsem se toho lekla jestli to není adware.No bohužel se tohle nedá smazat takže tady prosím nepište už vůbec ně toxic lidi nechci si zkazit den.Čekám že i tady pod mým komentářem budou hate ale já se tady vracet nebudu :D takže nashledanou.Pěkný den😌

Tím myslíš ty novinky a zájmy v listě? Tak to vypni a je to.

Odinstalovat to samozřejmě jde, stačí na to kliknout pravým tlačítkem:https://ctrlv.cz/shots/2021/05/10/R6eS.pngPřípadně to je v seznamu aplikací nebo to jde odinstalovat přes příkaz. Možností je více.P.S. Zkusila jsi se zamyslet nad svým nicneříkajícím dotazem i z pohledu lidí, co se tu zdarma snaží lidem poradit? Opravdu nikoho nebaví do každého neúplného dotazu psát stále ty samé dotazy na základní informace, které měly být už v dotazu.

Opravdu za tuto novou funkci nemůže Asus, ale Microsoft, který myslí i za uživayele a nejlíp ví, co je pro ně dobré - tak jim nabízí Microsoft News a zkouší to všelijak jinak, například "Novinky a zájmy" ...---Zprávy a zájmy na hlavním panelu poskytují snadný přístup k informacím, které jsou pro vás důležité, aniž byste rušily přepínání mezi aplikacemi, weby a jinými zařízeními. https://support.microsoft.com/cs-cz/windows/aktu%C3%A1l... ---How to uninstall Microsoft News App in Windows 10https://www.thewindowsclub.com/how-to-uninstall-microsof...

Dobrý denDěkuji za normální odpověď :)Hezký den