Nova deska a cpu

Dobrý den koupil jsem novou desku asus m5a97le r2.0 a cpu AMD fx 6300 po zapojení pípá jednou dlouze a 4x krátce můžete mi říct kde je problem???děkuji

Odpovědi na otázku

Ventilator na CPU se toci?

Opravdu je to 1x + 4x? Není to jen 1x + 3x?O jakou konfiguraci přesně jde?

ano vse se toci deska asus m5a97 le r2.0 procesor amd fx6300 6x vishera pamet ddr3 a-data 1333.

A zdroj a grafika?

Zdroj 550w grafika ati radeon hd 5750 1g ddr5

Reset BIOSu jsi zkusil?

Ve většině případů je to nekompatibilní paměť a nebo máš verzi biosu která nepodporuje tvůj cpu ... .

Pánové děkuji problém vyřešenmonitor selhal a to pípání je chyba cpu fan vyřešeno vše funkční.