» Poradna » Počítačové sítě

Nová Bios, způsobuje moje problémy ? pls help

Dal sjem si aktualizovat bios zákl. desky (Gigabyte, svého času kvalitní) z verze 7 na verzi 9, a začaly problémy, padání exploreru (jako prohlížeče), občas WIN_XP_Sp3 spadnou do modré obrazovky smrti. Projel jsem vše antivirem a dalšími krámy, ale kde nic tu nic. Vrátil jsem zpátky původní bios a zatím jede. Je něco takového teoreticky možné? Je vždy nový bios lepší než starý?

Odpovědi na otázku

Ano, je to možné. Najdi si na netu dle tvé desky jiné postižené, kterým se to také stalo. Měl jsem s tím také problémy u desky asus. Dělalo mi to firemní nastavení biosu. Když sem ho upravil, přestalo to.