» Poradna » Mobily

Nouzový stav u telefonu

Do telefonu se mi dostala voda a přestalo fungovat tlačítko na snížení zvuku, telefon se mi automaticky hodil do nouzového stavu. Už jsem zkoušela různé způsoby restartování, aby telefon v nouzovém stavu nebyl, ale nefungují. Mám Galaxy Samsung A21s

Odpovědi na otázku

Takže to nejde ani když držíš tlačítko Power dokud se mobil začne restartovat.

Tvl. jsi tak blbej nebo to jen děláš? Chápeš co to znamená, že má v telefonu vodu? To znamená, že žádným softwarovým zásahem nebo restartem to neopraví. Bez prosimtě ty svoje bláboly šířit někam jinam, už jsi to dávno sliboval.

Vždyť ji běží notový režim,takže asi úplně v háji není,ale asi už ho nerozchodí.Líbí se mě tvoje vytrvalost dělat ze sebe pitomce.

A proč myslíš, že tam asi má ten nouzový režim? Asi proto, že tam voda dělá zkrat. Takže to fakt resetem neopraví. Jinak ovšem pitomce děláš ze sebe ty sám O počítačích a telefonech víš úplně kulové, ale máš nepřekonatelnou touhu pořád radit, přitom akorát každého totálně zblbneš.

Do telefonu dostala voda, tlačítko Power nestačí. Současně musí podržet ještě tlačítko Wet start.

A co čekáš? Telefon je poškozený hardwarově, opravdu ho neopravíš ani milionem různých způsobů restartování. Jediná šance je, co nejdříve ho rozebrat, odpojit baterku, vyčistit a vysušit. Pokud to urychleně (maximálně v rámci hodin) neuděláš, tak ho můžeš rovnou hodit do popelnice.

Ale brát si mobil do vany to není dobrý nápad.

Pred 28 hodinama tu byl stejny dotaz