» Poradna » Windows (a jiné OS)

Nouzový režim při aktualizaci

Dobrý den,dnes se mi počítač restartoval, že provede s nejvetší pravděpodobností "podzimní" update Windows. Proběhlo 30% a po následném restartu už neproběhlo zbylých 70% a napsalo, že nemohlo být provedeno dokončení aktualizace a systém najel do nouzového režimu. Zkusil jsem povypínat různé programy, které startují společně s Windows a problém přetrvává.Když se snažím dostat do složky Nastavení -> Aktualizace a zabezpečí -> Windows update, tak se mi tam nezobrazí nic, ani možnost vrácení aktualizace, prostě čistě bílé okno.Nepomohl ani bod obnovy, který napsal, že díky nějaké chybě nemohlo proběhnout.Někdo nějaké návrhy co s tím ? Díky

Odpovědi na otázku

Čistá instalace nebo obnovení ze zálohy. Záloha není? Tak to ber jako pošťouchnutí osudu, že je vhodné nad nimi zauvažovat ;(