Nouzové ovládání mobilu.

Dobrý den,nemáte někdo nějakej fígl na to, jak ovládat mobil bez funkčního dotyk. displeje?Naposledy mi to šlo přeš teamviewer, ale bohužel už ani ten v tom mobilu nezapnu.. (nachází se v místě nefunkčního displeje). Je to celkem akutní situace, kdy potřebuju zadat pin a nemám po ruce náhradní tel. a když už bych měl, tak ne s microsim slotem.

Odpovědi na otázku

Smůla

No - náhradný mobil máš, dokúp si toto https://cdn.alza.sk/ImgW.ashx a môžeš fungovať ďalej (na náhradnom mobile).

Hotovo.. z různých usbeček jsem si dal dohromady OTG kabel.. takže aspoň tak.I tak díky za radu. :)