» Poradna » Mobily

Notifikacni Alarm na telefonu

Dobrý večer, mám IOS mobilní zařízení a chodí mi notifikace v jedné aplikaci a potřeboval bych aby v případě, že přijde notifikace, tak aby se spustil budík/alarm.

Odpovědi na otázku

To asi nepůjde.

Budík nemá s tou aplikací nic společného, takže se opravdu nedá spustit notifikací z aplikace.

Nastav si u upozornění té aplikace stejný zvuk, který máš nastavený u budíku/alarmu.