Notebooky HP a čtečka otisků

Zdravim,
jake máte zušenosti s čtečkou otisků u notebooků HP? Zajímá mě hlavně, jesti i po čase funguje stejně spolehlivě jako na začátku.

Díky

Odpovědi na otázku

Po jednom roce funguje stale dobre.

Jakej cas mate konkretne na mysli?

Jedná se mi o to, že po půl roce používání potřebuju víc pokusů na to abych se přihlásil pomocí čtečky.

pokud vam neni 30+ let tak do te doby clovek pomerne roste, stava se i to ze se nelze prihlasit vubec.

nejlepsi je si kazdych 3 mesice menit vzorek otisku - pak funguje spolehlive