Notebooky FSC AMILO PRO V series - názory?

Vybírám optimální notebook na VŠ a celkem mě zaujala tahle značka. Je jasné že na Toshibu, HP, DELL, SONY a IBM mít nebudu, takže mi zbývá rozhodování mezí ACER, ASUS a FSC (chci totiž 1GB RAM, CoreDUO, 4400mAh baterku do 27000,-) a zaujal mě model FSC AMILO Pro V3505. Vzhledem k tomu že ASUS (A3FC-8055) není momentálně schopen dodat notebooky do ČR tak přemýšlím právě nad tímto FSC. Nemáte někdo zkušenosti přímo s ním nebo s jakýmkoli jiným řady AMILO PRO V (ne lifebook)? Hlavně mě zajímá pevnost šasi, výdrž baterky a kvalita displeje. Díky

Odpovědi na otázku

Koupil jsem V3205 (12,1"). přikoupil 512 MB paměti, koupil 7200 ot. Hitachi a externí box na ten 5400 ot. disk, který jsem vyndal.Doba práce s 5400 ot. diskem 3h53min (bez WiFi) na baterku.Se 7200 ot. diskem stejná (4h02min). Ale o 5 st.C víc topí, takže lepší by bylo počkat na Seagate Momentus 7200.2 (40,60 nebo 80 GB, protože mají jen jednu plotnu a budou málo topit).