Notebook(blomba-nálepka proti otevreni ma tam byt?)

Zdravim mam takovou otazku koupil jsem starsi notebook (3 mesice) tudisz jeste 19 mesicu by mel byt v zaruce:Papír od něj mám ale me se nejak nezdá ze se na notebooky nedava zadna blomba nebo neco takovyho proti otevreni :Teda alespon mi to tvrdi ten od koho jsem ho koupil je to vazne tak jak rika nebo jake mate zkusenosti?Konkretne se jedna o notebook Toshiba.Diky za odpovedi

Odpovědi na otázku

Nevim jak Toshiba, ale obvykle byva ze spodni strany prelepeny nalepkou nejaky sroubek, ktery je nutny, pokud bys chtel notebook rozebrat.Ale klidne muze byt nalepka pod baterii, HDD apod.Nepises, co je to za typ. Zkus se zeptat (telefonicky) v servisu Toshiba

Na notebooky se NIKDY blomba nedává...!