» Poradna » Notebooky

Notebook

ahojdnes jsem si zapl stream jenom tak ze srandy po dlouhé době a byl jsem překvapený před 2 měsícama mi to jelo na 80fps se streamem a teď jsem rád za 25fps nevíte čím to může být?specs:Acer nitro 5 (AN517-52)8GB RAMRTX 3050 laptopI510300H 4 jádrovýděkuji.

Odpovědi na otázku

Hra ti běžela na dedikované kartě? Neběžela na integrované? Streamování bylo přes GPU nebo přes CPU? Co teploty? Nezaprášil se ti notebook mezitím a nemáš ucpané chlazení?

Na cpu dedikované a není ucpaný ani zaprášený

Tak zkus streamovat přes GPU. Tvoje CPU je slabé na stream a hraní zároveň, na kartě by to mohlo být podstatně lepší.

Vyřešeno díky moc