» Poradna » Notebooky

Notebook

Dobrý den , potřebovala bych poradit. Mám ASUS A52J.Po přechodu na Windows 10 z W7 se mi ve skypu zobrazuje můj obraz vzhůru nohama tj o 180 st. Co s tím?Nepomohlo ani stažení programu ManyCam.Doufám, že mi někdo poradíte, už jsem vyzkoušela co jsem uměla a nejde. Mám tedy vnitřní kameru v Notebooku. Díky Věra

Odpovědi na otázku

Nejdřív bych vyzkoušel aplikaci Kamera ve win 10. Tím zjistíš jestli je problém v ovladači/nastavení webky, nebo ve skype.

zaráží mi,že je vedle videa napravo jako kdybych měla nastavenou kameru přes USB. Nerozumím tomu, hledala jsem ovladač, ale na ten můj typ ASUSu jsem ho už nikde nedovedla najít. Pomůže ti to? zjistit kde mám problém? V