» Poradna » Notebooky

Notebook

Rozebral jsem jeden notebook, abych moh vyčistit chlazení a větrák, a ted když jsem ho složil, tak se nezapne. Stane se toto, zmacknu tlacitko zapnutí a nestane se nic, nerosviti se nic, ani displej, ani kontrolky, nerozjede se i HDD. Nevite co to muže byt? Myslim ze jsem všechny konektory zapojil spravne. Je to dell d630

Odpovědi na otázku

Libi se mi ten alibismus... "ja zapojil vse spravne" :DDNEZAPOJIL. Jinak by to fungovalo. A nebo jsi variantne rozbil neco jineho. Mechanicky, staticky, elektricky.Neni zac.Pa.Pa.

A co čekáte, že zde napíšeme. My vám pod ruce nekoukali, takže těžko budeme vědět co se vám nepovedlo.

Ok, tady asi nikdo neví, dam to do sdrvisu.

servisu

Hele, vsechno je zapojeny spravne, nic jsem nepoškodil.

Je to starší notebook.

Kdyby bylo všechno správně a nic si nepoškodil, tak to jede Mám tady pro tebe pěknou písničku https://www.youtube.com/watch

Mně se taky něco podobného dávno stalo,najít mito musel kolega.Nenapsals,cos tam všechno rozebral a poodpojoval,konektory,drátky.Pokud to nechceš rozebrat znova a pokontrolovat to,pak servis nebo znalý kolega...

Diky, taky se vám to nezaplo? Ja uz to asi nebudu rozebirat, dam to asi do servisu, snad se nebude muset vyměnit ZD.

Rozebral jsem ten notebook tak abych se dostal k chlazení, dal ne. Odpojit jsem musel obrazovku a vyndat ji, klavesnici, na ni jsou tlačítko na zapnutí, a dal nejaky dva konektory a wifi.

No...to je půl kompu.Tady do toho nikdo nevidí,těžko poradí co a kde.Pokud nemáš kámoše co tomu rozumí a je ochotný,pak už servis a doufat,žes tam nic neponičil...

Ok, diky za odpověď. Dam to asi do servisu.

A co jineho jsi cekal nez dat to nekomu kdo tomu rozumi vic jak ty. Na dalku radit po demontazi a montazi zarizeni jde jen u starsich motorovych vozidel.