» Poradna » Notebooky

Notebook

Zdravím, potřebuji jednoduchou radu. Nikdy jsem nevěděl, na co hledět při hledání klasického kancelářského notebooku pro moji mamku. Chce to prakticky na internet, surfování atd. ale aby to nebyl nějaký pomalý křáp. :) Nějaké rady nebo návrhy ? Cenově tak do 8000-8500. Díky. :)

Odpovědi na otázku

Bud to nebude stát 8 tisíc nebo to nebude nové a nebo je jedno co vybereš, protože to stejně bude pomalý křáp

Slušný kancelářský pracovní notebook je cca za 1,5 - 2 násobek tebou předpokládané ceny. Cokoli do 10-ti tisíc jsou pouze vyhozené peníze za nefungující pomalý křáp.

Kup nějaký repas, bude to o hodně lepší, než ty za 8.Třeba tady:www.gigacomputer.cz

Repas ano, ale určitě ne z gigacomputer.cz

Nemám s nimi zkušenosti, jen, že jsem je prostě našel. Takových obchodů je jistě hodně, každý zákazník má jiné preference.

Jako forma trestu by to šlo, ale v tom případě je to zbytečně drahé

Čo chcete robiť v kancelárii a na webe? Veď ľudia majú doma a v kanceláriách ešte horšie laptopy a desktopy, tam by ste už musel plakať, aby ste s tým chcel robiť.

tím trestem myslíš ty Windows 10? S tím bych celkem souhlasil Ale lepší trest by bylo mít W10 v kombinaci s 32 GB eMMC, jenže to už je možná hodně kruté a nelidské.

to bych nevzal ani zadara. Jedině, když bych chtěl, aby mi ranil šlak.

Preco, ved to ma 1000GB ulozisko ulozene na 500GB, 5400ot/min SSD. :DNa tej alze musia mat super matros. :D

to bych nevzal ani zadara. Jedině, když bych chtěl, aby mi trefil šlak.

Za tyhle peníze nového nic, obzvláště pokud na tom mají jet Windows. Chromebook by se možná za ty prachy dal...Nebo repas.