» Poradna » Notebooky

Notebook

ahoj potřebuji poradit zapnu notebook načítaní v pořádku pakse oběví okénko resetace tu udělám a zmáčku tlačítko dokončit potom se notebook sám vypne jde to odznova tak už nevím děkuji robert

Odpovědi na otázku

Co je to "okenko resetace" a co na nem presne pisou?Co se s laptopem delo predtim, tj. dokud fungoval?Typ laptopu? Jaky je v tom vlastne operacni system?Ujistete se, ze v pripadne mechanice neni zadny disk a v zadnem USB portu neni nic (ale vubec nic) pripojeno.

windows 7 asus model X51R - AP137C jako nastavení resetace nic neni pripojeno

Hoď jsem foto obrazovky, co ti to píše, obrázek můžeš nahrát třeba sem:http://upnisito.ceskejparan.cz/ Jinak ti díky tvým vyjadřovacím schopnostem nikdo neporadí.

Zpět do školy a doučit se český jazyk.