» Poradna » Notebooky

Notebook

Zdravím, potřeboval bych doporučit notebook okolo 20000, nebo mírně nad 20000, aby byl co nejvýkonnější a zároveň neměl herní design.Něco jako tohle, popřípadě sdělit názor, co si o něm myslíte, zda-li výhodná koupě: https://www.euronics.cz/hp-pavilion-power-15-cb00...

Odpovědi na otázku

Nejvýkonější na co?

Aby rozjelo nerocnejsi hry třeba v lepších detailech, pak samozřejmě denní využíti bez žádného sekání a podobně 🤷‍♂️

Za 20k. v žádném případě neočekávej to co bych chtěl....

*to co bys chtěl. Náročnější hry, v lepších detailech bez sekání? Bavme se pak o ntb tak min za 45k

Já přispěju jen mini radou, sám tomu moc nerozumím:Na podzim 2016 jsem sháněl NB na filmy, grafiku a domácí využítí a chtěl jsem 4K IPS display za 35tis. V Mironetu mi vysvětlili, že herní NB se liší tím, že mají nižší rozlíšení (jen full HD) a nemají silný procesor (stačí Core 3 nebo 5), ale mají silnou grafiku. Doporučuju obejít v Praze Mironet, Alzu a CZC a poradit se. Mají výstavky a tak si to člověk osahá a okoukne rozložení klávesnice, což je podle mě důležité.

Díky za tip :)

No určitě se neptej v těchto shopech, protože tam jsou jelita.Tam ti doporučí jako herní laptop srajdu s GT940M.Vem toto: https://www.alza.cz/acer-aspire-7

Joo něco takové hledám, diky

Tomu rikam moudro a to si od nich mame nechat radit. FHD je na to proto, ze se lepsi rozliseni zatim neuchytila a asi jen tak neuchyti.Nejake 4k by ti ta gpu mozna ani neutahla, jsou prece jen slabsi nez v notesu.Slabsi procesor? Ty slabsi to zase neutahnout a pokud to nekdo mini vazne s hranim na notesu a ma na to, tak chce 4 jadro i5/i7.K i3 se silne gpu nedavaji, to drive integrovana. Pokud i5, tak 4 jadro, coz je stejne skoro srovnatelne s 4 jadrem i7.Vzhled/vaha, no to ono to pri tom hrani kapku topi, takze se to taky musi uchladit.