» Poradna » Notebooky

Notebook

Na kolik fps rozjdu CSGO s tímto : Intel Core i5 6300HQ Skylake, RAM 8GB DDR4, NVIDIA GeForce GTX 960M 2GB DDR5, HDD 1TB 7200 otáček

Odpovědi na otázku

Na mega giga FPS. Ak sa neupečie.... Prikup chladiacu podložku, nakofiguruj si speedfan aby pískal nad isté teploty a snáď to pôjde ako má

A teď přeložit pro někoho kdo skoro nerozumí počítačům prosím

Tyo, on zase nejede Google ? Něco by s těma svejma serverama měli dělat...Každopádně mě Google vyhodí asi bžilion videí kde to má okolo 100 - 150 fps, dle nastavení samozřejmě, viz : https://www.youtube.com/watch a dalších x videí...