Notebook

Prosim vas poraďte mi nejakej notebook do 12000 a at na tom rozjedu call of Duty ghosts na ultra, vy sdte Chytrý určitě mi poradíte.

Odpovědi na otázku

Zkus tohle, nikdo jiný to na tom asi nerozjede... Ale takový blb jako ty to určitě dokáže. http://www.czc.cz/asus-x200ca-kx003h-cerna/...

návod, který bude na 100% fungovat:1) kup nějaký notebook do 12k2) polož instalační médium na call of Duty ghosts 3) přejeď přes notebook náklaďákem nebo autem - právě jsi rozjel call of Duty ghosts na levném notebooku - a když v tom autě nejdřív vyhulíš plyn na ultra, tak to bude rozjeté na ultra

Počuj, myška (temný potkan, u krysy, srallbotka, hrnec xxxl etc...) sežer už ten jed a neotravuj.