Notebook

Zvládne tento notebook hry jako trackmania sunrise,nations,united a ostatní hry třeba i na malé detaily www.shopik.cz ... nebo by byl lepší třeba tenhle www.alfacomp.cz ...

Odpovědi na otázku

trackmanii rozjedu i na netbooku a aceru se vyhni obloukem

OT: Další acer hater? Předpokládám, že opět bezdůvodně Ale klidně si vymysli, jak se ti od nich něco za poslední rok či půl podělalo a jak mají hrozný servis

takže ten první by byl dobrý

V parametrech se neorientuješ? Osobně bych šel do toho Aceru, papírově výkonnější, než-li ten Asus. ALe když už jsme u toho kydání hnoje, tak na Asus jsem toho slyšel taky kupu